Nowa wersja programu „Czyste Powietrze”

W marcu br. Zarząd i Rada Nadzorcza Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyjęły zmiany w rządowym programie „Czyste Powietrze”, które mają przyspieszyć i ułatwić ubieganie się o dofinansowanie na wymianę kopciuchów i termomodernizację budynków jednorodzinnych.

W związku z obecną sytuacją w kraju (COVID-19) NFOŚiGW ogłosi termin naboru na nowych zasadach po Świętach Wielkiej Nocy. 

Poniżej prezentujemy program w nowej odsłonie.

Do czasu ogłoszenia naboru na nowych zasadach, wnioski o dofinansowanie wymiany przestarzałych pieców oraz dofinansowanie termomodernizacji domów jednorodzinnych należy składać do właściwych wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej na zasadach przewidzianych w obowiązującej obecnie wersji programu „Czyste Powietrze”.

Pliki do pobrania

obowiazujaca wersja programu czyste powietrze.pdf – (830,83 KB)Obowiązująca wersja programu „Czyste Powietrze”

program priorytetowy czyste powietrze obowiazujacy od 15.05.2020r..pdf – (1,33 MB)Nowa wersja programu Czyste Powietrze

zalacznik nr 1 do programu priorytetowego czyste powietrze.pdf – (612,54 KB)Nowa wersja programu Czyste Powietrze – ZAŁĄCZNIK NR 1: Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową

zalacznik nr 2 do programu priorytetowego czyste powietrze.pdf – (979,53 KB)Nowa wersja programu Czyste Powietrze – ZAŁĄCZNIK NR 2: Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 1)

zalacznik nr 2a do programu priorytetowego czyste powietrze.pdf – (978,72 KB)Nowa wersja programu Czyste Powietrze – ZAŁĄCZNIK NR 2a: Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 2)

Scroll to Top